اجاره باغ در طرقبه مشهد برای اسکان مسافرین
اجاره باغ در طرقبه مشهد برای اسکان مسافرین
اجاره باغ در طرقبه مشهد برای اسکان مسافرین

این باغ در طرقبه مشهد قرار دارد و مناسب برای جشن های خانوادگی می باشد. جهت اجاره باغ در طرقبه مشهد برای اسکان مسافرین با تیم پشتیبانی وبسایت اسکان ثامن تماس حاصل کنید.

برای رزرو این واحد مبله با کد فرم را تکمیل نمایید. یا با شماره تماس بالای صفحه تماس حاصل نمایید


تکمیل فرم

اجاره باغ در طرقبه مشهد برای اسکان مسافرین

درباره باغ در طرقبه مشهد برای اسکان مسافرین

برای سفر به مشهد مقدس نیاز به مکانی دارید که بتوانید بدون دغدغه در آنجا سکنی گزینید. اقامت در یک شهر هر چند کوتاه مدت بایستی در مکانی انجام پذیرد که حداقل امکانات را داشته باشد و کام انسان را به هنگام سفر و اقامت تلخ نکند. انسان در هنگامی که به آرامش روحی پس از زیارت حرم آقا امام رضا (ع) دست می یابد، می بایست آرامشی دیگر به عنوان آرامش جسمانی نیز در خود ایجاد نماید. انسان ها می توانند این آرامش را در دل طبیعتی که پروردگارشان خلق کرده است بیابند. مکانی در مشهد به نام طرقبه وجود دارد که نزدیک طبیعت و دور از شهر می باشد که می تواند انسان را با طبیعت اُخت دهد. انسان را وادار می کند به اندیشیدن، تفریح، و استفاده صحیح از طبیعت. در طرقبه ویلا های گوناگونی موجود است که به انسان کمک می کند آن آرامش جسمانی را عمیق تر دریابد. اسکان ثامن شما را در این مسیر یاری می کند. اجاره باغ در مشهد و انواع باغ مشهد گزینه ای ست بسیار محتمل که شما زائرین و مسافرین مشهد مقدس می توانید به انتخاب آن اقدام فرمایید. باغ در مشهد با قیمت های مختلفی یافت می شود. باغ ارزان در مشهد تا ویلا لوکس و لاکچری در مشهد را می توانید در وبسایت اسکان ثامن بیابید. از نظر کیفیت و امکانات نیز ویلا مشهد با یکدیگر متفاوت خواهند بود. شما مسافرین و زائرین مشهد مقدس می توانید پس از تماس با کارشناسان سایت اسکان ثامن و آگاهی از قیمت ویلا در مشهد به انتخابی مطمئن و شایسته دست بزنید. ما تمامی قیمت باغ های مشهد را به اطلاع شما خواهیم رساند. اکنون به معرفی این باغ در مشهد خواهیم پرداخت تا در صورت تمایل به مقایسه ی این ویلا با دیگر ویلا های اجاره ای در مشهد بپردازید. این باغ در مشهد با متراژی در حدود ۲۵۰ متر مربع است که دارای آشپزخانه، سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس غذاخوری و ... می باشد و در منطقه ی بسیار آرام و دنج مشهد قرار دارد. این باغ مشهد یکخوابه به صورت کامل در اختیارتان خواهد بود. همچنین اگر مهمان داشتید می توانید به تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته اسکان ثامن اعلام کنید تا به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار شما قرار دهند. از دیگر امکانات این باغ یک خوابه در مشهد می توان به تلویزیون، مبلمان و ظروف کامل اشاره کرد. همه ی امکانات رفاهی در این ویلا در مشهد که به نیت اجاره ویلا در مشهد در سایت اسکان ثامن قرار داده شده برای راحتی شما در نظر گرفته شده است. اجاره ویلا طرقبه، اجاره روزانه ویلا در طرقبه مشهد برای اسکان مسافرین، اجاره باغ در طرقبه مشهد، اجاره ویلا طرقبه مشهد برای ۹ نفر، اجاره ویلا در طرقبه مشهد برای اسکان مسافرین، اجاره باغ طرقبه، اقامت ارزان مشهد، اجاره روزانه ویلا در طرقبه مشهد برای ۳ روز، اجاره ویلا طرقبه مشهد برای اسکان مسافرین، اجاره ویلا در طرقبه مشهد برای کوتاه مدت، اجاره روزانه ویلا در طرقبه مشهد، اجاره روزانه باغ در طرقبه، اجاره باغ در طرقبه مشهد برای اسکان مسافرین، اجاره ویلا طرقبه مشهد، کرایه سوئیت در مشهد، سوئیت ارزان مشهد برای چند روز و تمامی مواردی که مربوط به اسکان شما در مشهد مقدس را در وب سایت اسکان ثامن فراهم آورده ایم تا سفری خاطره انگیز رقم بخورد برای کاربران عزیز اسکان ثامن.


مشخصات کلی باغ در طرقبه مشهد برای اسکان مسافرین

 • مساحت سوئیت مبله در طرقبه مشهد: ۲۵۰ متر مربع
 • تعداد اتاق خواب همراه با تخت خواب: ۱ اتاق خواب، به همراه سالن پذیرایی
 • ظرفیت نرمال سوئیت مبله در طرقبه مشهد: ۴ نفر
 • حداکثر ظرفیت سوئیت مبله در طرقبه مشهد: ۶ نفر

موقعیت جغرافیایی باغ در طرقبه مشهد برای اسکان مسافرین

فاصله تا حرم: ۲۹.۴ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه: ۲۳.۵ کیلومتر
فاصله تا راه آهن: ۱۹.۳ کیلومتر
فاصله تا مراکز خرید: ۲.۵ کیلومتر
فاصله تا ایستگاه حمل و نقل عمومی: ۰.۵ کیلومتر


اجاره مبله در مشهد


سایر توضیحات لازم برای اجاره باغ در طرقبه مشهد برای اسکان مسافرین

قیمت اجاره سوئیت در مشهد

قوانین و مقررات اجاره سوئیت در مشهد

نکات مهم برای رزرو سوئیت در مشهد

**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت سوئیت در مشهد، اجاره ویلا طرقبه، اجاره ویلا در طرقبه مشهد، قیمت اجاره ویلا در طرقبه، اجاره روزانه باغ در طرقبه، قیمت اجاره ویلا در طرقبه مشهد، اجاره ویلا طرقبه مشهد، اجاره ویلا در طرقبه مشهد برای کوتاه مدت، اجاره باغ در طرقبه مشهد، اجاره ویلا طرقبه مشهد برای ۹ نفر،اجاره باغ در طرقبه مشهد برای اسکان مسافرین،  اجاره ویلا طرقبه مشهد برای اسکان مسافرین، اجاره روزانه ویلا در طرقبه مشهد، اجاره باغ طرقبه به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها با شماره های درج شده در وب سایت اسکان ثامن تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز شما درباره ی سوییت مشهد در اختیارتان قرار گیرد. تخصص ما اجاره سوئیت مبله در مشهد برای کوتاه مدت است.
 • همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن و اجاره سوئیت در مشهد الزامی است.
 • قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید سوئیت مبله را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم اسکان ثامن در میان بگذارید.
 • هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن سوئیت مبله و سوئیت آپارتمان در مشهد اخذ می گردد.
 • گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است. استعمال دخانیات داخل سوئیت ممنوع است.
 • همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل سوئیت مشهد بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
 • حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو سوئیت مبله، اجاره سوئیت در مشهد مقدس، و اجاره روزانه سوئیت در مشهد پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
 • هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد. تیم اسکان ثامن با سال ها تجربه در زمینه ی اجاره سوئیت مبله در مشهد، سوییت اجاره ای در مشهد، سوئیت مشهد ارزان، اجاره سوییت در مشهد برای کوتاه مدت و ... همراه شما خواهند بود تا شما پس از اطلاع از قیمت اجاره سوئیت در مشهد بهترین سوئیت در مشهد را در مدت اقامت کوتاه خود در مشهد رزرو نمایید.
 • ابتدا به ساکن باید به این نکته توجه کرد که بایستی یک سایت معتبر انتخاب شود. هنگامی که در فضای وب به دنبال رزرو سوئیت مبله در مشهد هستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر و در کل سوئیت ارزان در مشهد را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند.
 • مهمترین مورد برای انتخاب سوئیت اجاره ای مشهد، اجاره سوئیت در مشهد، کرایه سوئیت در مشهد و سفری راحت و خاطره انگیز این نکته است که امنیت آن سوئیت آپارتمان های مشهد تضمین گردیده باشد.
 • ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت سوئیت در مشهد نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا در داخل مشهد یا شهرهای دیگر بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد. هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست.
 • برخی از سوئیت مبله اجاره ای تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود در این سوئیت ها خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است.

امکانات و تجهیزات باغ در طرقبه مشهد برای اسکان مسافرین

نگهبانی
پارکینگ
آسانسور
ظروف آشپزی
مبلمان
لباسشویی

یخچال
تخت خواب
گاز آشپزخانه
اسپیلیت
حمام
WIFI

دیگر سوئیت ها

اجاره باغ در طرقبه مشهد برای 4 روز - 1072

اجاره باغ در طرقبه مشهد برای ۴ روز - ۱۰۷۲

اجاره ویلا در شاندیز مشهد برای اسکان مسافرین - 1116

اجاره ویلا در شاندیز مشهد برای اسکان مسافرین - ۱۱۱۶

اجاره سوئیت مبله در مشهد وکیل آباد برای کوتاه مدت - 1030

اجاره سوئیت مبله در مشهد وکیل آباد برای کوتاه مدت - ۱۰۳۰


تمامی حقوق این سایت متعلق به اسکان ثامن می باشد.