اجاره روزانه خانه طرقبه مشهد
اجاره روزانه خانه طرقبه مشهد
اجاره روزانه خانه طرقبه مشهد

این خانه یکی از مناسب ترین و تمیز ترین مکان ها برای اسکان مسافرین و زائرین است که دارای پارکینگ خودرو و دو اتاق خواب همراه با تخت خواب می باشد. جهت اجاره روزانه خانه طرقبه مشهد با تیم پشتیبانی وبسایت اسکان ثامن در ارتباط باشید.

برای رزرو این واحد مبله با کد فرم را تکمیل نمایید. یا با شماره تماس بالای صفحه تماس حاصل نمایید


تکمیل فرم

اجاره روزانه خانه طرقبه مشهد

درباره خانه طرقبه مشهد

وب سایت اسکان ثامن با آگاهی از یکی از مهمترین دغدغه های مسافرین و زائرین مشهد مقدس که مشخصا اجاره خانه در مشهد، اطلاع از قیمت خانه اجاره ای در مشهد و قیمت اجاره خانه در مشهد شرایط منزل اجاره ای چند روزه در مشهد با امکانات مناسب، هزینه اجاره منزل مبله در مشهد، مدارک لازم به سبب رهن خانه کرایه ای در مشهد می باشد اقدام به فراهم آوردن شرایطی مطلوب نموده است تا همه ی عزیزانی که قصد سفر به مشهد مقدس و زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) را دارند پیش از آغاز سفر خود به تمامی سؤالات خود درباره ی خانه مبله در مشهد برای اقامت کوتاه مدت پاسخ دهند. انواع منزل در مشهد با امکانات و قیمت های مختلف را می توانید در وب سایت تخصصی اسکان ثامن بیابید و به بهترین انتخاب را در مورد اجاره خانه مشهد روزانه، یک هفته یا یک ماه انجام دهید. خانه اجاره ای در مشهد که در اینجا به معرفی آن می پردازیم یکی از مناسب ترین منزل کرایه ای در مشهد می باشد. این خانه اجاره ای در مشهد برای زائر با ۱۵۰ مترمربع متراژی که دارد دارای امکانات لازم برای اقامت کوتاه مدت مسافرین و زائرین مشهد مقدس می باشد. این خانه مبله دوخوابه در مشهد دارای امکاناتی مثل سرویس بهداشتی ایرانی، آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی ایرانی، تلویزیون، مبلمان و ظروف کامل برای پذیرایی هست که موردی مناسب برای اجاره خانه دربست در مشهد محسوب می گردد. نکته اینکه این منزل اجاره ای مشهد دسترسی به مراکز اداری، گردشگری و تفریحی را به راحتی برای شما امکانپذیر می کند. بهترین نمونه از انواع خانه مبله در مشهد را در اسکان ثامن ملاحظه کنید. همچنین در نظر داشته باشید که اگر مهمان داشتید می توانید به تیم پشتیبانی بیست و چهار ساعته اسکان ثامن اعلام بفرمایید تا به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار شما قرار داده شود. اگر نزدیک بودن منزل مبله در مشهد به حرم امام رضا (ع) برای تان اولویت دارد می توانید این خانه اجاره ای روزانه در مشهد را انتخاب کرده و به خواسته تان جامه عمل بپوشانید. وبسایت اسکان ثامن در زمینه ی رهن منزل اجاره ای مشهد، اجاره روزانه منزل در طرقبه مشهد مقدس برای اسکان مسافرین و زائرین، اجاره روزانه طرقبه مشهد خانه برای اسکان مسافرین، اجاره روزانه خانه در طرقبه، معرفی منزل اجاره ای چند روزه در مشهد، اجاره روزانه خانه در طرقبه مشهد برای ۳ نفر، اجاره روزانه منزل در طرقبه، رزرو خانه در مشهد، اجاره منزل مشهد، اجاره منزل مبله در مشهد، عرضه ی منزل اجاره ای در مشهد برای چند روز، رزرو منزل در مشهد، اجاره روزانه خانه طرقبه، اجاره خانه در مشهد برای چند روز، اجاره منزل در مشهد برای مسافر، اجاره روزانه خانه طرقبه مشهد، اجاره روزانه مشهد، اجاره روزانه منزل طرقبه، خانه ارزان در مشهد و ... به صورت گسترده فعالیت می کند و شما زائران و مسافرین عزیز مشهد مقدس با خیالی آسوده نسبت به اجاره منزل مبله در مشهد با ورود به سایت اسکان ثامن اقدامات لازم برای اجاره خانه در مشهد را انجام دهید.

مشخصات کلی خانه طرقبه مشهد

 • مساحت خانه مبله در طرقبه مشهد: ۱۵۰ متر مربع
 • تعداد طبقات: همکف
 • تعداد اتاق خواب همراه با تخت خواب: ۲ اتاق
 • سرویس بهداشتی و حمام: به صورت مجزا
 • ظرفیت خانه مبله در طرقبه مشهد: ۴ نفر
 • حداکثر ظرفیت خانه مبله در طرقبه مشهد: ۵ نفر

لیست قیمت اجاره روزانه خانه طرقبه مشهد

 • لیست قیمت ایام هفته: تماس حاصل فرمایید.
 • ایام تعطیل: توافقی اجاره هفتگی: تماس حاصل فرمایید.
 • اجاره ماهانه و بیشتر: تماس حاصل فرمایید.
 • برای اطلاع از بهترین قیمت رهن و اجاره منزل در مشهد و رزرو منزل مبله مشهد، خانه اجاره ای در مشهد، اجاره روزانه منزل مشهد با مشاوران تیم اسکان ثامن تماس حاصل کنید.
 • **توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت اجاره خانه در مشهد به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها با شماره های درج شده در سایت اسکان ثامن تماس حاصل فرمایید.

موقعیت جغرافیایی خانه طرقبه مشهد

 • فاصله تا حرم: ۳۰.۲ کیلومتر
 • فاصله تا فرودگاه: ۲۵.۹ کیلومتر
 • فاصله تا راه آهن: ۲۰.۶ کیلومتر
 • فاصله تا مراکز خرید: ۲.۳ کیلومتر
 • فاصله تا ایستگاه حمل و نقل عمومی: ۰.۶ کیلومتر

اجاره مبله در مشهد


سایر توضیحات لازم برای اجاره روزانه خانه طرقبه مشهد

مزیت های اجاره خانه | منزل مبله در مشهد

قوانین و مقررات اجاره خانه | منزل در مشهد

نکات مهم برای رزرو خانه | منزل در مشهد

به طور کلی اقامت در هتل به این دلیل که تمامی سرویس ها از طرف مدیریت و کارکنان هتل به شما داده می شود هزینه ای بیشتر را برای تان سبب می شود. از طرفی با توجه به مقررات و قوانین مربوط به هتل ها از انجام بسیاری کارها بایستی اجتناب کنید. مثلا پخت و پز در تمامی هتل ها امری خارج از مقررات به شمرده می شود. در بعضی از هتل ها ایجاد کوچکترین سر و صدا از سوی مسافر با تذکرات جدی سایر مسافران و کارکنان هتل روبرو خواهد گردید. حال در نظر بگیرید با اجاره خانه در مشهد و اقدام به اجاره روزانه منزل در مشهد، و شاید رهن و اجاره منزل کرایه ای مبله مشهد برای مدت طولانی تر که در وب سایت اسکان ثامن امکانپذیر است علاوه بر اینکه هزینه کمتری را برای رهن خانه اجاره ای در مشهد متقبل خواهید شد، از امکانات یک اجاره خانه دربست در مشهد نیز بهره مند می شوید. خانه های اجاره ای در مشهد که در اسکان ثامن معرفی می شوند همگی دارای امکانات چون آشپزخانه، تلویزیون، مبلمان، سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس غذاخوری و ... بوده و شما عزیزان به راحتی می توانید با استفاده از این امکانات به رفع و رجوع خواسته های خود پرداخته و خاطره ای خوش را برای خود و سایر همسفران تان رقم بزنید. اجاره منزل در مشهد برای چند روز، منزل اجاره ای مشهد، اجاره منزل مبله در مشهد، اجاره خانه مبله مشهد که توسط تیم اسکان ثامن، مبله شده و در اختیار مسافرین و زائرین قرار داده می شود از امنیت کامل برخوردار است در این زمینه نیز هیچ گونه تفاوتی با هتل های مشهد نخواهد داشت. مطمئنا انتخاب گزینه ی اجاره روزانه در مشهد، اجاره روزانه خانه طرقبه مشهد، اجاره روزانه منزل در طرقبه مشهد مقدس برای اسکان مسافرین و زائرین، اجاره روزانه خانه در طرقبه مشهد برای ۳ نفر، اجاره روزانه طرقبه مشهد خانه برای اسکان مسافرین، اجاره روزانه خانه طرقبه برای چند روز و رزرو جا مبله مشهد می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد و راحتی و آسایش را همراه با امنیت برای شما زائرین و مسافرین مشهد مقدس فراهم آورد.

 • همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن و اجاره خانه در مشهد و خانه اجاره ای در مشهد برای زائر الزامی است.
 • قانون تحویل منزل کرایه ای در مشهد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ در صورتی که شما به هر دلیلی نتوانید منزل اجاره ای چند روزه در مشهد را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این موضوع رو هرچه سریعتر با تیم اسکان ثامندر میان بگذارید.
 • هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن منزل مبله مشهد، خانه ارزان مبله مشهد و خانه مبله در مشهد دریافت می شود.
 • گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است. استعمال دخانیات داخل واحد ممنوع است.
 • همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل خانه مبله در مشهد و خانه کرایه ای مبله مشهد بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
 • حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو، هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت کنسل نمودن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر بازگردانده می شود.
 • هرگونه آسیب فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات منزل مبله در مشهد مستلزم جبران خسارت خواهد شد. تیم اسکان ثامن با سال ها تجربه در زمینه ی اجاره روزانه خانه در مشهد، اجاره منزل در مشهد برای چند روز، اجاره خانه ارزان در مشهد، رزرو اتاق مشهد، اجاره منزل در مشهد برای مسافر، اسکان ارزان مبله در مشهد، اجاره منزل کرایه ای در مشهد نزدیک حرم و ... همراه شما خواهند بود تا شما بهترین منزل در مشهد را در مدت اقامت کوتاه خود در مشهد رزرو نمایید.
 • اول از همه انتخاب وب سایت های معتبر می باشد. وقتی در اینترنت به دنبال رزرو منزل اجاره ای در مشهد، اجاره خانه در مشهد، و اجاره روزانه منزل در مشهد هستید تعداد زیادی سایت خواهید یافت. بعضی از آنها حتی ممکن نرخ کمتریبه شما پیشنهاد بدهند، اما ممکن است قابل اعتماد نباشند.
 • مهمترین مورد برای انتخاب آپارتمان و سفری راحت و خاطره انگیز این است که امنیت آن منزل مبله تضمین شده باشد.
 • ملاک انتخاب شما فقط قیمت نباشد، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا در داخل مشهد یا شهرهای دیگر بسیار زیاد است. هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست. به شما پیشنهاد می کنیم انواع قیمت خانه اجاره ای در مشهد، اتاق اجاره ای در مشهد، اتاق ارزان در مشهد، کرایه اتاق مبله ای در مشهد، و اجاره روزانه ویلا مبله شاندیز مشهد را در اسکان ثامن مشاهده نمایید.
 • خیلی از خانه های مبله اجاره ای تجهیزات و وسایل خیلی قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران ما اتفاق افتاده است که در طی اقامت خود در این خانه مبله ها خسارت هایی زیادی متقبل شده اند.

امکانات و تجهیزات خانه طرقبه مشهد

نگهبانی
پارکینگ
آسانسور
ظروف آشپزی
مبلمان
لباسشویی

یخچال
تخت خواب
گاز آشپزخانه
اسپیلیت
حمام
wifi

خانه های دیگر

قیمت سوئیت های مشهد مبله دو خوابه - 439

قیمت سوئیت های مشهد مبله دو خوابه - ۴۳۹

نحوه ی اجاره روزانه خانه در مشهد اینترنتی و مبله - 613

نحوه ی اجاره روزانه خانه در مشهد اینترنتی و مبله - ۶۱۳

رزرو و اجاره آپارتمان مشهد مبله تازه ساخت - 690

رزرو و اجاره آپارتمان مشهد مبله تازه ساخت - ۶۹۰


تمامی حقوق این سایت متعلق به اسکان ثامن می باشد.