اجاره اتاق ارزان در مشهد برای اسکان مسافرین و زائرین
اجاره اتاق ارزان در مشهد برای اسکان مسافرین و زائرین
اجاره اتاق ارزان در مشهد برای اسکان مسافرین و زائرین

این اتاق در مشهد واقع است و آماده برای اسکان مسافرین و زائرینی ست که خواهان مکانی کوچک و نقلی برای اسکان خود هستند. جهت اجاره اتاق ارزان در مشهد برای اسکان مسافرین و زائرین با تیم پشتیبانی وبسایت اسکان ثامن تماس حاصل نمایید.

برای رزرو این واحد مبله با کد فرم را تکمیل نمایید. یا با شماره تماس بالای صفحه تماس حاصل نمایید


تکمیل فرم

اجاره اتاق ارزان در مشهد برای اسکان مسافرین و زائرین

درباره اتاق ارزان در مشهد برای اسکان مسافرین و زائرین

برای سفر به مشهد مقدس نیاز به مکانی دارید که بتوانید بدون دغدغه در آنجا سکنی گزینید. اجاره سوئیت در مشهد گزینه ای ست بسیار محتمل که شما زائرین مشهد مقدس می توانید به انتخاب آن اقدام فرمایید. سوئیت در مشهد با قیمت های مختلفی یافت می شود. سوئیت ارزان در مشهد تا سوئیت لوکس و لاکچری در مشهد را می توانید در وبسایت اسکان ثامن بیابید. از نظر کیفیت و امکانات نیز سوئیت مشهد با یکدیگر متفاوت خواهند بود. شما مسافرین و زائرین مشهد مقدس می توانید پس از تماس با کارشناسان سایت اسکان ثامن و آگاهی از قیمت سوئیت در مشهد به انتخابی مطمئن و شایسته دست بزنید. ما تمامی قیمت سوئیت های مشهد را به اطلاع شما خواهیم رساند. اکنون به معرفی این اتاق مبله در مشهد خواهیم پرداخت تا در صورت تمایل به مقایسه ی این اتاق مبله با دیگر اتاق اجاره ای در مشهد بپردازید. این اتاق مبله در مشهد با متراژی در حدود ۵۰ متر مربع است که دارای آشپزخانه، سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس غذاخوری و ... می باشد و در منطقه ی بسیار آرام و دنج مشهد قرار دارد. این سوییت مشهد به صورت کامل در اختیارتان خواهد بود. همچنین اگر مهمان داشتید می توانید به تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته اسکان ثامن اعلام کنید تا به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار شما قرار دهند. از دیگر امکانات این اتاق مبله در مشهد می توان به تلویزیون، مبلمان و ظروف کامل اشاره کرد. همه ی امکانات رفاهی در این سوئیت مبله در مشهد که به نیت اجاره اتاق در مشهد در سایت اسکان ثامن قرار داده شده برای راحتی شما در نظر گرفته شده است. رزرو سوئیت در مشهد، اجاره سوییت در مشهد، اجاره و رزرو اتاق در مشهد با قیمت مناسب، اجاره اتاق ارزان در مشهد برای دو نفر، اجاره اتاق ارزان در مشهد برای اسکان مسافرین و زائرین، اجاره کوتاه مدت اتاق در مشهد نزدیک حرم، اجاره اتاق در مشهد نزدیک حرم برای سه روز، اجاره سوئیت ارزان در مشهد، اجاره اتاق مبله در مشهد، رهن اتاق ارزان مشهد برای چند روز و تمامی مواردی که مربوط به اسکان شما در مشهد مقدس را در وب سایت اسکان ثامن فراهم آورده ایم تا سفری خاطره انگیز رقم بخورد برای کاربران عزیز اسکان ثامن.


مشخصات کلی اتاق ارزان در مشهد برای اسکان مسافرین و زائرین

 • مساحت سوئیت مبله در مشهد: ۵۰ متر مربع
 • تعداد طبقات: ۴ طبقه با آسانسور
 • تعداد اتاق خواب همراه با تخت خواب: ۰
 • ظرفیت نرمال سوئیت مبله در مشهد: ۱ نفر
 • حداکثر ظرفیت سوئیت مبله در مشهد: ۲ نفر

موقعیت جغرافیایی اتاق ارزان در مشهد برای اسکان مسافرین و زائرین

فاصله تا حرم: ۴ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه: ۱۵ کیلومتر
فاصله تا راه آهن: ۱۲.۳ کیلومتر
فاصله تا مراکز خرید: ۳.۵ کیلومتر
فاصله تا ایستگاه حمل و نقل عمومی: ۰.۵ کیلومتر


اجاره مبله در مشهد


سایر توضیحات لازم برای اجاره اتاق ارزان در مشهد برای اسکان مسافرین و زائرین

قیمت اجاره سوئیت در مشهد

قوانین و مقررات اجاره سوئیت در مشهد

نکات مهم برای رزرو سوئیت در مشهد

**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت سوئیت در مشهد، اجاره سوئیت در مشهد مقدس، سوئیت در مشهد نزدیک حرم، سوئیت ارزان در مشهد، رزرو سوئیت اپارتمان مشهد، اجاره اتاق در مشهد نزدیک حرم، اجاره اتاق در مشهد نزدیک حرم برای سه روز، رزرو سوئیت در مشهد، اجاره اتاق ارزان در مشهد برای اسکان مسافرین و زائرین، اجاره اتاق ارزان در مشهد برای دو نفر، کرایه سوئیت مشهد به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها با شماره های درج شده در وب سایت اسکان ثامن تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز شما درباره ی سوییت مشهد در اختیارتان قرار گیرد. تخصص ما اجاره سوئیت مبله در مشهد برای کوتاه مدت است.
 • همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن و اجاره سوئیت در مشهد الزامی است.
 • قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید سوئیت مبله را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم اسکان ثامن در میان بگذارید.
 • هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن سوئیت مبله و سوئیت آپارتمان در مشهد اخذ می گردد.
 • گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است. استعمال دخانیات داخل سوئیت ممنوع است.
 • همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل سوئیت مشهد بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
 • حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو سوئیت مبله، اجاره سوئیت در مشهد مقدس، و اجاره روزانه سوئیت در مشهد پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
 • هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد. تیم اسکان ثامن با سال ها تجربه در زمینه ی اجاره سوئیت مبله در مشهد، سوییت اجاره ای در مشهد، سوئیت مشهد ارزان، اجاره سوییت در مشهد برای کوتاه مدت و ... همراه شما خواهند بود تا شما پس از اطلاع از قیمت اجاره سوئیت در مشهد بهترین سوئیت در مشهد را در مدت اقامت کوتاه خود در مشهد رزرو نمایید.
 • ابتدا به ساکن باید به این نکته توجه کرد که بایستی یک سایت معتبر انتخاب شود. هنگامی که در فضای وب به دنبال رزرو سوئیت مبله در مشهد هستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر و در کل سوئیت ارزان در مشهد را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند.
 • مهمترین مورد برای انتخاب سوئیت اجاره ای مشهد، اجاره سوئیت در مشهد، کرایه سوئیت در مشهد و سفری راحت و خاطره انگیز این نکته است که امنیت آن سوئیت آپارتمان های مشهد تضمین گردیده باشد.
 • ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت سوئیت در مشهد نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا در داخل مشهد یا شهرهای دیگر بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد. هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست.
 • برخی از سوئیت مبله اجاره ای تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود در این سوئیت ها خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است.

امکانات و تجهیزات اتاق ارزان در مشهد برای اسکان مسافرین و زائرین

نگهبانی
پارکینگ
آسانسور
ظروف آشپزی
مبلمان
لباسشویی

یخچال
تخت خواب
گاز آشپزخانه
اسپیلیت
حمام
WIFI

دیگر سوئیت ها

خانه اجاره ای در مشهد ماهانه مبله - 362

خانه اجاره ای در مشهد ماهانه مبله - ۳۶۲

اجاره منزل دربست در مشهد برای چند روز نزدیک حرم - 804

اجاره منزل دربست در مشهد برای چند روز نزدیک حرم - ۸۰۴

قیمت سوئیت های مشهد ارزان مبله در عیش آباد - 440

قیمت سوئیت های مشهد ارزان مبله در عیش آباد - ۴۴۰

رهن سوئیت مشهد مبله ماهیانه - 353

رهن سوئیت مشهد مبله ماهیانه خیابان مسلم - ۳۵۳


تمامی حقوق این سایت متعلق به اسکان ثامن می باشد.