اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد چهار خوابه
اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد چهار خوابه
اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد چهار خوابه

شما عزیزانی که مایل به اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد چهار خوابه هستید می توانید با کارشناسان وبسایت اسکان ثامن تماس حاصل کنید و نسبت به اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد چهار خوابه اقدام فرمایید.

برای رزرو این واحد مبله با کد فرم را تکمیل نمایید. یا با شماره تماس بالای صفحه تماس حاصل نمایید


تکمیل فرم

اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد چهار خوابه

درباره ویلا در شاندیز مشهد چهار خوابه

برای سفر به مشهد مقدس نیاز به مکانی دارید که بتوانید بدون دغدغه در آنجا سکنی گزینید. اقامت در یک شهر هر چند کوتاه مدت بایستی در مکانی انجام پذیرد که حداقل امکانات را داشته باشد و کام انسان را به هنگام سفر و اقامت تلخ نکند. اجاره سوئیت در مشهد و انواع سوئیت آپارتمان مشهد گزینه ای ست بسیار محتمل که شما زائرین مشهد مقدس می توانید به انتخاب آن اقدام فرمایید. سوئیت در مشهد با قیمت های مختلفی یافت می شود. سوئیت ارزان در مشهد تا سوئیت لوکس و لاکچری در مشهد را می توانید در وبسایت اسکان ثامن بیابید. از نظر کیفیت و امکانات نیز سوئیت مشهد با یکدیگر متفاوت خواهند بود. شما مسافرین و زائرین مشهد مقدس می توانید پس از تماس با کارشناسان سایت اسکان ثامن و آگاهی از قیمت سوئیت در مشهد به انتخابی مطمئن و شایسته دست بزنید. ما تمامی قیمت سوئیت های مشهد را به اطلاع شما خواهیم رساند. اکنون به معرفی این سوئیت مبله در مشهد خواهیم پرداخت تا در صورت تمایل به مقایسه ی این سوئیت مبله با دیگر سوییت اجاره ای در مشهد بپردازید. این ویلا در شاندیز مشهد با متراژی در حدود ۴۰۵ متر مربع است که دارای آشپزخانه، سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس غذاخوری و ... می باشد و در منطقه ی بسیار آرام و دنج مشهد قرار دارد. این ویلا در شاندیز مشهد چهار خوابه به صورت کامل در اختیارتان خواهد بود. همچنین اگر مهمان داشتید می توانید به تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته اسکان ثامن اعلام کنید تا به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار شما قرار دهند. از دیگر امکانات این ویلا در شاندیز مشهد چهار خوابه در مشهد می توان به تلویزیون، مبلمان و ظروف کامل اشاره کرد. همه ی امکانات رفاهی در این ویلا در شاندیز مشهد که به نیت اجاره ویلا در شاندیز مشهد در سایت اسکان ثامن قرار داده شده برای راحتی شما در نظر گرفته شده است. رزرو سوئیت در مشهد، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد برای خانواده، رزرو سوئیت آپارتمان در مشهد، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد برای مجلس جشن، اقامت ارزان مشهد، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد برای مسافر، اجاره سوییت در مشهد، رزرو سوئیت در مشهد نزدیک حرم، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد برای ده نفر، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد با امکانات کامل، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد چهار خوابه، سوییت اجاره ای در مشهد، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد هفتگی، کرایه سوئیت در مشهد، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد به صورت دربست، سوئیت ارزان مشهد برای چند روز و تمامی مواردی که مربوط به اسکان شما در مشهد مقدس را در وب سایت اسکان ثامن فراهم آورده ایم تا سفری خاطره انگیز رقم بخورد برای کاربران عزیز اسکان ثامن.


مشخصات کلی ویلا در شاندیز مشهد چهار خوابه

 • مساحت ویلا مبله در مشهد: ۴۰۵ متر مربع
 • تعداد طبقات: ۱ طبقه
 • تعداد اتاق خواب همراه با تخت خواب: ۴ اتاق خواب، به همراه سالن پذیرایی
 • ظرفیت نرمال ویلا مبله در مشهد: ۱۱ نفر
 • حداکثر ظرفیت ویلا مبله در مشهد: ۱۲ نفر

موقعیت جغرافیایی ویلا در شاندیز مشهد چهار خوابه

فاصله تا حرم: ۶۳.۵ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه: ۵۲.۵ کیلومتر
فاصله تا راه آهن: ۴۹ کیلومتر
فاصله تا مراکز خرید: ۱۴ کیلومتر
فاصله تا ایستگاه حمل و نقل عمومی: ۳ کیلومتر


اجاره مبله در مشهد


سایر توضیحات لازم برای اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد چهار خوابه

قیمت اجاره سوئیت در مشهد

قوانین و مقررات اجاره سوئیت در مشهد

نکات مهم برای رزرو سوئیت در مشهد

**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت سوئیت در مشهد، اجاره سوئیت در مشهد مقدس، سوئیت در مشهد نزدیک حرم، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد برای مسافر، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد برای خانواده، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد برای مجلس جشن، رزرو سوئیت اپارتمان مشهد، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد مجردی، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد با امکانات کامل، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد برای ده نفر، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد به صورت دربست، کرایه سوئیت مشهد، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد چهار خوابه به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها با شماره های درج شده در وب سایت اسکان ثامن تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز شما درباره ی سوییت مشهد در اختیارتان قرار گیرد. تخصص ما اجاره سوئیت مبله در مشهد برای کوتاه مدت است.
 • همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن و اجاره سوئیت در مشهد الزامی است.
 • قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید سوئیت مبله را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم اسکان ثامن در میان بگذارید.
 • هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن سوئیت مبله و سوئیت آپارتمان در مشهد اخذ می گردد.
 • گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است. استعمال دخانیات داخل سوئیت ممنوع است.
 • همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل سوئیت مشهد بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
 • حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو سوئیت مبله، اجاره سوئیت در مشهد مقدس، و اجاره روزانه سوئیت در مشهد پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
 • هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد. تیم اسکان ثامن با سال ها تجربه در زمینه ی اجاره سوئیت مبله در مشهد، سوییت اجاره ای در مشهد، سوئیت مشهد ارزان، اجاره سوییت در مشهد برای کوتاه مدت و ... همراه شما خواهند بود تا شما پس از اطلاع از قیمت اجاره سوئیت در مشهد بهترین سوئیت در مشهد را در مدت اقامت کوتاه خود در مشهد رزرو نمایید.
 • ابتدا به ساکن باید به این نکته توجه کرد که بایستی یک سایت معتبر انتخاب شود. هنگامی که در فضای وب به دنبال رزرو سوئیت مبله در مشهد هستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر و در کل سوئیت ارزان در مشهد را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند.
 • مهمترین مورد برای انتخاب سوئیت اجاره ای مشهد، اجاره سوئیت در مشهد، کرایه سوئیت در مشهد و سفری راحت و خاطره انگیز این نکته است که امنیت آن سوئیت آپارتمان های مشهد تضمین گردیده باشد.
 • ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت سوئیت در مشهد نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا در داخل مشهد یا شهرهای دیگر بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد. هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست.
 • برخی از سوئیت مبله اجاره ای تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود در این سوئیت ها خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است.

امکانات و تجهیزات ویلا در شاندیز مشهد چهار خوابه

نگهبانی
پارکینگ
آسانسور
ظروف آشپزی
مبلمان
لباسشویی

یخچال
تخت خواب
گاز آشپزخانه
اسپیلیت
حمام
WIFI

دیگر سوئیت ها

رزرو و اجاره روزانه مشهد سوئیت آپارتمان مرکز شهر - 610

رزرو و اجاره روزانه مشهد سوئیت آپارتمان مرکز شهر - ۶۱۰

هزینه اجاره سوئیت اپارتمان مشهد یکخوابه - 393

هزینه اجاره سوئیت اپارتمان مشهد یکخوابه - ۳۹۳

قیمت سوییت در مشهد اجاره ماهانه در شهرک غرب - 453

قیمت سوییت در مشهد اجاره ماهانه در شهرک غرب - ۴۵۳

رزرو و اجاره آپارتمان مبله در مشهد قیمت پائین - 634

رزرو و اجاره آپارتمان مبله در مشهد قیمت پائین - ۶۳۴


تمامی حقوق این سایت متعلق به اسکان ثامن می باشد.