اجاره باغ و ویلا در شاندیز مشهد روزانه با قیمت ارزان و امکانات خوب
اجاره باغ و ویلا در شاندیز مشهد روزانه با قیمت ارزان و امکانات خوب
اجاره باغ و ویلا در شاندیز مشهد روزانه با قیمت ارزان و امکانات خوب

شما عزیزان می توانید با ورود به سایت اسکان ثامن و یا تماس با تیم پشتیبانی این وبسایت نسبت به اجاره باغ و ویلا در شاندیز مشهد روزانه با قیمت ارزان و امکانات خوب اقدامات لازم را مبذول فرمایید. مساحت این باغ و یلا در شاندیز مشهد حدود ۲۷۵ متر مربع می باشد.

برای رزرو این واحد مبله با کد فرم را تکمیل نمایید. یا با شماره تماس بالای صفحه تماس حاصل نمایید


تکمیل فرم

اجاره باغ و ویلا در شاندیز مشهد روزانه با قیمت ارزان و امکانات خوب

درباره باغ و ویلا در شاندیز مشهد روزانه با قیمت ارزان و امکانات خوب

برای سفر به مشهد مقدس نیاز به مکانی دارید که بتوانید بدون دغدغه در آنجا سکنی گزینید. اقامت در یک شهر هر چند کوتاه مدت بایستی در مکانی انجام پذیرد که حداقل امکانات را داشته باشد و کام انسان را به هنگام سفر و اقامت تلخ نکند. اجاره سوئیت در مشهد و انواع سوئیت آپارتمان مشهد گزینه ای ست بسیار محتمل که شما زائرین مشهد مقدس می توانید به انتخاب آن اقدام فرمایید. سوئیت در مشهد با قیمت های مختلفی یافت می شود. سوئیت ارزان در مشهد تا سوئیت لوکس و لاکچری در مشهد را می توانید در وبسایت اسکان ثامن بیابید. از نظر کیفیت و امکانات نیز سوئیت مشهد با یکدیگر متفاوت خواهند بود. شما مسافرین و زائرین مشهد مقدس می توانید پس از تماس با کارشناسان سایت اسکان ثامن و آگاهی از قیمت سوئیت در مشهد به انتخابی مطمئن و شایسته دست بزنید. ما تمامی قیمت سوئیت های مشهد را به اطلاع شما خواهیم رساند. اکنون به معرفی این سوئیت مبله در مشهد خواهیم پرداخت تا در صورت تمایل به مقایسه ی این سوئیت مبله با دیگر سوییت اجاره ای در مشهد بپردازید. این ویلا در شاندیز مشهد با متراژی در حدود ۲۷۵ متر مربع است که دارای آشپزخانه، سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس غذاخوری و ... می باشد و در منطقه ی بسیار آرام و دنج مشهد قرار دارد. این ویلا در شاندیز مشهد دوخوابه به صورت کامل در اختیارتان خواهد بود. همچنین اگر مهمان داشتید می توانید به تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته اسکان ثامن اعلام کنید تا به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار شما قرار دهند. از دیگر امکانات این ویلا در شاندیز مشهد دو خوابه در مشهد می توان به تلویزیون، مبلمان و ظروف کامل اشاره کرد. همه ی امکانات رفاهی در این ویلا در شاندیز مشهد که به نیت اجاره ویلا در شاندیز مشهد در سایت اسکان ثامن قرار داده شده برای راحتی شما در نظر گرفته شده است. رزرو سوئیت در مشهد، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد برای خانواده، رزرو سوئیت آپارتمان در مشهد، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد برای مجلس جشن، اقامت ارزان مشهد، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد برای مسافر، اجاره سوییت در مشهد، رزرو سوئیت در مشهد نزدیک حرم، اجاره باغ و ویلا در شاندیز مشهد روزانه با امکانات مکفی، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد برای ده نفر، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد با امکانات کامل، اجاره باغ و ویلا در شاندیز مشهد روزانه لاکچری برای سه روز، اجاره باغ و ویلا در شاندیز مشهد روزانه ارزان قیمت، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد چهار خوابه، اجاره باغ و ویلا در شاندیز مشهد روزانه شیک، سوییت اجاره ای در مشهد، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد هفتگی، کرایه سوئیت در مشهد، اجاره باغ و ویلا در شاندیز مشهد روزانه مبله با استخر، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد به صورت دربست، اجاره باغ و ویلا در شاندیز مشهد روزانه با قیمت ارزان و امکانات خوب، سوئیت ارزان مشهد برای چند روز و تمامی مواردی که مربوط به اسکان شما در مشهد مقدس را در وب سایت اسکان ثامن فراهم آورده ایم تا سفری خاطره انگیز رقم بخورد برای کاربران عزیز اسکان ثامن.


مشخصات کلی باغ و ویلا در شاندیز مشهد روزانه با قیمت ارزان و امکانات خوب

 • مساحت باغ و ویلا مبله در مشهد: ۲۷۵ متر مربع
 • تعداد طبقات: ۱ طبقه
 • تعداد اتاق خواب همراه با تخت خواب: ۲ اتاق خواب، به همراه سالن پذیرایی
 • ظرفیت نرمال باغ و ویلا مبله در مشهد: ۸ نفر
 • حداکثر ظرفیت باغ و ویلا مبله در مشهد: ۹ نفر

موقعیت جغرافیایی باغ و ویلا در شاندیز مشهد روزانه با قیمت ارزان و امکانات خوب

فاصله تا حرم: ۶۷.۵ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه: ۵۴.۵ کیلومتر
فاصله تا راه آهن: ۴۱ کیلومتر
فاصله تا مراکز خرید: ۸.۵ کیلومتر
فاصله تا ایستگاه حمل و نقل عمومی: ۱.۵ کیلومتر


اجاره مبله در مشهد


سایر توضیحات لازم برای اجاره باغ و ویلا در شاندیز مشهد روزانه با قیمت ارزان و امکانات خوب

قیمت اجاره سوئیت در مشهد

قوانین و مقررات اجاره سوئیت در مشهد

نکات مهم برای رزرو سوئیت در مشهد

**توجه**: با توجه به این موضوع که قیمت سوئیت در مشهد، اجاره سوئیت در مشهد مقدس، اجاره باغ و ویلا در شاندیز مشهد روزانه با امکانات مکفی، سوئیت در مشهد نزدیک حرم، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد برای مسافر، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد برای خانواده، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد برای مجلس جشن، اجاره باغ و ویلا در شاندیز مشهد روزانه ارزان قیمت، رزرو سوئیت اپارتمان مشهد، اجاره باغ و ویلا در شاندیز مشهد روزانه لاکچری برای سه روز، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد مجردی، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد با امکانات کامل، اجاره باغ و ویلا در شاندیز مشهد روزانه شیک، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد برای ده نفر، اجاره باغ و ویلا در شاندیز مشهد روزانه مبله با استخر، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد به صورت دربست، کرایه سوئیت مشهد، اجاره باغ و ویلا در شاندیز مشهد روزانه با قیمت ارزان و امکانات خوب، اجاره روزانه ویلا در شاندیز مشهد چهار خوابه به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها با شماره های درج شده در وب سایت اسکان ثامن تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز شما درباره ی سوییت مشهد در اختیارتان قرار گیرد. تخصص ما اجاره سوئیت مبله در مشهد برای کوتاه مدت است.
 • همراه داشتن کارت شناسایی معتبر برای تحویل گرفتن و اجاره سوئیت در مشهد الزامی است.
 • قانون تحویل واحد به مسافر ساعت ۱۴ و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر می باشد؛ چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید سوئیت مبله را در ساعت مقرر تحویل دهید بایستی این مقوله را هرچه سریع تر با تیم اسکان ثامن در میان بگذارید.
 • هزینه کامل به تعداد شب های اقامت لحظه ورود و تحویل گرفتن سوئیت مبله و سوئیت آپارتمان در مشهد اخذ می گردد.
 • گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع است. استعمال دخانیات داخل سوئیت ممنوع است.
 • همراه داشتن حیوانات خانگی در داخل سوئیت مشهد بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
 • حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو سوئیت مبله، اجاره سوئیت در مشهد مقدس، و اجاره روزانه سوئیت در مشهد پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد و در صورت لغو کردن اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
 • هرگونه خسارت زدن فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل و تجهیزات واحد مستلزم جبران خسارت خواهد شد. تیم اسکان ثامن با سال ها تجربه در زمینه ی اجاره سوئیت مبله در مشهد، سوییت اجاره ای در مشهد، سوئیت مشهد ارزان، اجاره سوییت در مشهد برای کوتاه مدت و ... همراه شما خواهند بود تا شما پس از اطلاع از قیمت اجاره سوئیت در مشهد بهترین سوئیت در مشهد را در مدت اقامت کوتاه خود در مشهد رزرو نمایید.
 • ابتدا به ساکن باید به این نکته توجه کرد که بایستی یک سایت معتبر انتخاب شود. هنگامی که در فضای وب به دنبال رزرو سوئیت مبله در مشهد هستید تعداد زیادی سایت را خواهید دید که در این زمینه فعالیت می کنند. بعضی از آنها حتی ممکن است نرخ کمتر و در کل سوئیت ارزان در مشهد را به شما پیشنهاد بدهند، اما این امکان وجود دارد که چندان مورد اعتماد نباشند.
 • مهمترین مورد برای انتخاب سوئیت اجاره ای مشهد، اجاره سوئیت در مشهد، کرایه سوئیت در مشهد و سفری راحت و خاطره انگیز این نکته است که امنیت آن سوئیت آپارتمان های مشهد تضمین گردیده باشد.
 • ملاک انتخاب خود را صرفا قیمت سوئیت در مشهد نگذارید، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا در داخل مشهد یا شهرهای دیگر بسیار زیاد است که امکانات مناسبی ندارند و برای شما دردسر ساز خواهد شد. هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست.
 • برخی از سوئیت مبله اجاره ای تجهیزات و امکانات فرسوده و قدیمی دارند و برای خیلی از مسافران مشهد مقدس پیش آمده است که در طی اقامت خود در این سوئیت ها خسارت هایی زیادی متقبل شده اند و کام شان تلخ گردیده است.

امکانات و تجهیزات باغ و ویلا در شاندیز مشهد روزانه با قیمت ارزان و امکانات خوب

نگهبانی
پارکینگ
آسانسور
ظروف آشپزی
مبلمان
لباسشویی

یخچال
تخت خواب
گاز آشپزخانه
اسپیلیت
حمام
WIFI

دیگر سوئیت ها

هزینه اجاره روزانه آپارتمان در مشهد مبله شیک - 555

هزینه اجاره روزانه آپارتمان در مشهد مبله شیک - ۵۵۵

قیمت سوییت در مشهد برای اجاره در خیابان امام رضا - 1142

قیمت سوییت در مشهد برای اجاره در خیابان امام رضا - ۱۱۴۲

سوئیت در شاندیز لاکچری سه خوابه - 827

سوئیت در شاندیز لاکچری سه خوابه - ۸۲۷

هزینه اجاره سوئیت در مشهد نزدیک حرم مبله سه خوابه - 482

هزینه اجاره سوئیت در مشهد نزدیک حرم مبله سه خوابه - ۴۸۲


تمامی حقوق این سایت متعلق به اسکان ثامن می باشد.